ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت در سایت]
[فراموشی کلمه عبور]

ارزش شماره دوازده : ما جهت توسعه تعالي جهاني با خدمت عاشقانه به يكديگر و فرصت‌سازي و پرورش اعتقاد در ديگران منجر به توانمندسازي انسانهاي پيرامون خود مي‌شويم و با اعمال و كلام ارزشمند خود، ديگران را نيز به مسير و رسالتمان علاقمند مي‌نمائيم

موقعیت صفحه: صفحه اصلي > اخبــار > اخبار داخلي كانون جهت درخواست و حضور در جلسات مشاوره لطفاً مطالعه بفرمایید

برگزاری جلسات مشاوره فردی و سازمانی

کُد مطلب: ٥٢٨٨

تعداد نمایش مطلب: 4468

‌ساعت‌و تاریخ درج مطلب: ٠٠:١٥ شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٢

   

به نام خداوند مهربان مهرگستر

سلام

                از اینکه می‌توانیم مجددا بعد از مدت زمان طولانی از طریق جلسات مشاوره در خدمت شما اعضای کانون و سایت باشیم بسیار خوشحال و خداوند مهربان را از این فرصت و نعمت سپاسگزاریم . پیشاپیش از همه دوستان که متقاضی و علاقمند جلسات مشاوره بودند اما امکان ارائه این خدمت در این مدت اخیر توسط ما برای ایشان فراهم نشد پوزش می‌طلبیم و امیدواری بتوانیم با برنامه‌ریزی جدی‌تر و حمایت و لطف خداوند و تعهدمان به ارائه این خدمت ، جبران گذشته را بنماییم.

 ماهیت و هدف جلسات مشاوره  :

                  جلسات مشاوره بیشتر مخصوص اعضایی است که از دوره‌ها، کارگاه‌ها ، سمینارها و یا محصولات کانون و یا خدمات سایت‌مان  استفاده نموده‌اند و پیرامون آن موضوعات سوالات و ابهاماتی دارند و می‌خواهند از طریق یک جلسه خصوصی امکان عملی‌تر نمودن ان مفاهیم را برای خودشان فراهم آورند !

                  لازم به ذکر است که این مجموعه از ارائه جلسات مشاوره روان‌شناسی و یا روان‌پزشکی معذور است و محتوای جلسات مشاوره کانون تنها بر اساس تخصص مهندسی تحول و تعالی است  و لذا دوستانی که علاقمند به جلسات روان‌شناسی و یا روان‌پزشکی هستند می‌توانند به متخصصین اهل فن در جامعه مراجعه نمایند!

انواع جلسات مشاوره :

    الف- جلسات مشاوره سازمانی - تجاری : با توجه به اینکه تخصص اصلی  و آکادمیک ما در زمینه تحلیل و تحول سیستم‌ها ، روش‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و بر موضوع تحول و تعالی سازمانی متمرکز هستیم لذا مشاوره‌های سازمانی-تجاری ما می‌تواند در یکی از زمینه های زیر باشد و لازم است متقاضی(مدیر و یا کارشناس سازمان) در فرم درخواست مشاوره زمینه مشاوره‌اش را مشخص بفرماید :

      - مشاوره در زمینه راه‌اندازی کسب و کار جدید  و یا تغییر شغل

      - مشاوره در زمینه ارائه‌ راه‌کارهای بهبود وضعیت درآمد و سودآوری کسب‌و کار متقاضی 

      - مشاوره در زمینه افزایش درآمد و ارتقاء شغلی برای کارمندان

      - مشاوره برای طراحی و راه‌اندازی سایت، طراحی کارت ویزیت، بروشور و کاتالوگ و کلیه محصولات تبلیغاتی

      - مشاوره در زمیه افزایش فروش محصولات و خدمات

      - مشاوره برای استخدام پرسنل و آموزش منابع انسانی شرکت

      - مشاوره در زمینه سیستم‌مند نمودن فرآیندهای تولید محصولات و ارائه خدمات سازمان

      - مشاوره در زمینه مکانیزه نمودن سیستم‌های اطلاعاتی سازمان(همچون WebSite ، SMS ، CRM ، مالی ، فروش و ...)

      - مشاوره در زمینه کشف نقاط بهبود کلیدی سازمان متقاضی(خودارزیابی سازمانی)

      - مشاوره در زمینه بهبود و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات سازمان(مدیریت کیفیت)

      - مشاوره در زمینه افزایش و توسعه تولید محصولات و ارائه خدمات(مدیریت تولید)

      - مشاوره در زمینه بهبود کلیه فرآیند‌های کسب‌وکار(مدیریت فرآیند‌ها) 

 

      این نوع جلسات مشاوره برای چه کسب‌وکاری مفید خواهد بود؟ 

            لازم به ذکر است که این جلسات مشاوره برای هرگونه کسب و کاری می تواند مفید و موثر واقع شود چه از کسی که قصد راه‌اندازی یک کسب‌و کار کوچک همچون یک مغازه را دارد تا سازمان‌های بزرگ دولتی و یا شرکت‌های صنعتی یا تجاری خصوصی !

      آیا جهت اثربخشی  و مفید بودن جلسات مشاوره سازمانی تضمینی ارائه می‌شود؟

               بله ، ما  مطمئن هستیم که نکات مطرح شده در این جلسات برای شما بسیار مفید و اثرگذار خواهد بود و در صرف هزینه‌های هنگفت مجموعه شما بسیار تاثیر گذار است و استفاده و اجرایی نمودن نکات آن می‌تواند جهش‌های بزرگی در کسب‌وکارتان ایجاد نماید اما در هر صورت متقاضیان مشاوره‌های تجاری-سازمانی در صورت عدم رضایت می‌توانند هزینه پرداختی‌شان را پس بگیرند!

       آیا امکان برگزاری جلسه مشاوره در محل شرکت و بازدید از روش‌های کسب‌و‌کار متقاضیان وجود دارد؟

           بله ، یکی از بهترین مشاوره‌ها و ارزیابی‌های سازمانی با حضور کارشناس و مشاور در مکان فیزیکی سازمان و شرکت متقاضی انجام می‌شود. قطعا بازدید چشمی فرآیندهای کاری و بررسی حضوری شرکت و یا کارخانه برای ارائه تحلیل‌های دقیق‌تر و راه‌کارهای مفید‌تر ، بسیار موثرتر است . در صورتی که شما متقاضی بازدید و ارزیابی در مکان شرکت‌تان باشید لطفاً این موضوع را در فرم درخواست مشاوره ذکر نمایید تا در مورد زمان و هزینه آن با شما هماهنگ گردد.

       آیا اگر کسی شرکت و یا کسب و کاری ندارد اما پیرامون موضوع شغل و درآمد زندگی‌اش نیازمند مشاوره است، باید فرم مشاوره تجاری-سازمانی را پر نماید؟

                 بله ، تمامی دوستانی که متقاضی مشاوره پیرامون موضوعات مرتبط با کار، شغل و تجارت هستند چه کسب‌وکاری برای خودشان دارند و چه در مجموعه‌ای شاغل هستند، اما نیازمند مشاوره برای موضوع درآمد و شغل‌شان می‌باشند،  لازم است فرم مشاوره‌های تجاری-سازمانی را پر نمایند.

******

    ب- جلسات مشاوره فردی - خانوادگی : 

                مشاوره‌های فردی-خانوادگی ما پیرامون چهار موضوع زیر می‌باشد که بسته به تمایل و نیاز متقاضیان لازم است موضوع مرتبط در فرم درخواست ایشان  ذکر و توضیحاتی هم پیرامون آن داده شود .

       1- مشاوره‌های  فردی : تمامی موضوعات فردی مانند تحلیل و بررسی علاقه‌ها - یافتن اهداف و مسیر زندگی - بررسی و تغییر عادت‌های مخرب رفتاری -  مشاوره در مورد انتخاب همسر شایسته و روابط دوران آشنایی، خواستگاری و نامزدی - تقویت عزت نفس و روحیه متقاضی - بهبود رابطه با پروردگار و تقویت هوش معنوی - بهبود هوش هیجانی و کنترل بر احساسات - ریشه‌یابی رفتار‌ها و عملکرد‌های مخرب و محدود کننده - بررسی باورها و نگرش‌ها و الگوهای تکرار متقاضی و ارائه باورها و الگوهای متعالی و مثبت - رفع ابهامات و پاسخ به سوالات مرتبط با دوره‌ها، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی کانون - تمرین عملی تکنیک‌ها و فنون آموزش داده شده در کارگاه‌ها و دوره‌ها و ...

       2- مشاوره‌های تحصیلی : مشاوره در مورد روش‌های یادگیری و مطالعه ، مشاوره در مورد انتخاب رشته دانشگاهی ، مشاوره در مورد تقویت و بهبود حافظه ، روش‌های تندخوانی و ...

       3- مشاوره‌های ورزشی : مشاوره در مورد یادگیری سریع‌تر و دقیق‌تر فنون ورزشی - مشاوره جهت موفقیت در مسابقات ورزشی ملی و بین‌المللی - تمرین عملی تکنیک‌های تقویت روحیه و قدرت‌های بدنی روی رشته ورزشی متقاضی

 

             نکته : در مورد مشاوره‌های ورزشی امکان ارائه خدمت و برگزاری جلسه تقویتی در باشگاه ورزشی و یا مکان تمرین و محل مسابقات ورزشکاران وجود دارد و هزینه این گونه جلسات به صورت مجزا محاسبه و اعلام می‌گردد.

       4- مشاوره‌های خانوادگی :  رفع اختلافات زناشویی و بهبود عشق و محبت بین زوجین - افزایش تفاهم و درک و ارتباط بین همسران - مشاوره در زمینه روابط خاص همسران - مشاوره در مورد تربیت فرزند و فرزنددار شدن - مشاوره در زمینه روابط بین والدین و فرزندان و ...

 

 ************

نحوه درخواست جلسات مشاوره :

             برای استفاده از جلسات مشاوره لازم است ابتدا شما توسط فرم تقاضای مشاوره درخواست‌تان را برای ما ارسال نمایید و تا مطابق با نوع جلسه مشاوره و  اطلاعات ارسالی شما و بر اساس نوبت بتوانیم در خدمت شما دوست عزیز باشیم .

             

             لازم به ذکر است که چون تعداد جلسات مشاوره در هر هفته بسیار محدود می‌باشد، لذا بعد از ارسال فرم تقاضا، مطابق نوبت و ترتیب تقاضا و اهمیت موضوعِ مشاوره،  جلسات را برنامه‌ریزی می‌کنیم و سپس مسئول امور اداری کانون-خانم افشاری - با فرد متقاضی تماس گرفته  و زمان و مکان جلسه با وی هماهنگ می‌گردد . لذا از تماس‌های مکرر بعد از ارسال فرم مشاوره خودداری فرمایید!!!

             در مشاوره‌های فردی به دلیل ازدحام متقاضیان ، بین یک تا چهار هفته زمان برای برگزاری جلسه و ارائه خدمت به شما طول خواهد کشید و این بستگی به حجم متقاضیان مشاوره در هر زمان دارد ! پیشاپیش از اینکه صبورانه در نوبت مشاوره‌ها تحمل می‌فرمایید از شما متشکریم.

****** 

مدت زمان و هزینه برگزاری جلسات مشاوره :

           مدت زمان جلسات مشاوره سازمانی-تجاری یک ساعت و سی دقیقه(1:30) می‌باشد و هزینه هر جلسه مشاوره سازمانی-تجاری معادل جدول زیر می باشد. البته اعضای همگام و کانون از تخفیف ویژه عضویت  بهره‌مند هستند . روز ارائه این خدمات در روز‌های سه‌شنبه هر هفته خواهد بود .

 نمایش بزرگ‌تر جدول

            لازم به ذکر است که در جلسات مشاوره سازمانی-تجاری در صورت تمایل متقاضی یک نفر از اعضای سازمان و یا شرکتِ متقاضی نیز به عنوان همراه(مهمان) می‌تواند در جلسه حضور داشته باشد و از محتوای مشاوره استفاده نماید.

 

*****

           مدت زمان جلسات مشاوره فردی-خانوادگی در حالت معمول یک ساعت می‌باشد  و هزینه آن مطابق جدول زیر می‌باشد. اعضای همگام و اعضای کانون از تخفیف ویژه عضویت بهره‌مند هستند . روز برگزاری جلسات مشاوره فردی-خانوادگی در روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه هر هفته خواهد بود.

نمایش بزرگ‌‌تر جدول

           لازم به ذکر است که جلسات مشاوره فردی، تحصیلی، ورزشی، خانوادگی به صورت تک نفره برگزار می‌شود و تنها در جلسات خانوادگی با موضوعات مرتبط با زوجین و یا والدین و فرزندان جلسات به صورت دو و یا چند نفره برگزار خواهد شد . که مدت زمان جلسات مخصوص زوجین یک و ساعت نیم بوده و هزینه آن مطابق جدول بالا می‌باشد .

**************

شکرگزاری و قدردانی عملی از جلسات مشاوره :

 در ضمن متقاضیان و اعضایی که در جلسات مشاوره فردی و یا سازمانی کانون شرکت‌ می‌نمایند و نتایج و تاثیرات ملموسی از این جلسات دریافت می‌نمایند می‌توانند در پایین همین صفحه توسط فرم نظرات مشارکت‌های تجربی و گشایش‌های ملموس‌شان را به صورت مختصر درج بنمایند. قطعاً مشارکت‌های تجربی شما می‌تواند  سایر دوستان و اعضاء را برای بهره‌مندشدن از این خدمت ارزشمند تشویق نماید.

           از تمامی دوستانی که از تاثیرات و نتایج این جلسات مشارکت می‌نمایند و منجر به افزایش و توسعه این خدمت ارزشمند می‌شوند سپاس‌گزار هستیم .

 
 

    *********

ساعت و تاریخ درج مطلب: ٠٠:١٥ - شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٢

کُد مطلب: ٥٢٨٨  -  تعداد نمایش مطلب: 4468

 

                               نسخه چاپي                        ارسال به دوست                       

                   

نظرات بینندگان
معصومه آوريده
1392/10/07 9:45
0
0
سلام. سوالی دارم. اگر اکنون کسب و کاری نداشته باشم. اما نیاز به راهنمایی داشته باشم برای به کارگیری یکی از توانایی هام برای راهاندازی یک کسب کار کدام فرم را باید پر کنم؟ به عبارت دیگر نمیدانم که از کدام یک از مهارت هایم می توانم در جهت کسب درآمد استفاده کنم که با رسالتم هم هماهنگ باشد؟ کدام فرم را باید پر کنم؟
اميرعلي مجيدي
1392/10/02 10:37
0
1
سلام / با تشکراز خداوند که چنین نعمت و فرصت ارزشمندی را برامون شکل دادند و تشکراز استاد عزیز و دوست داشتنی که با حضورشون و ایجاد و تقویت مهارتها و تخصصها ارزشمند این نعمت خاص را برامون شکل دادند // تشکرویژ های هم دارم از خانم افشاری که با روی خوش و توجه و مهربانی و با کلام روحیه بخش و تغذیه های شعوری و فیزیکی مارو پذیرا هستند و حمایت میکنند تشکرمخصوص دیگرم از سرکار خانم زندیه برای ایثار و حمایتهای موثرشون هست و اینکه دفتر و محل کارشون را برای این برنامه ها هماهنگ میکنند از شماخیلی ممنون و سپاسگزاریم و برای شما و خانواده و همکاران محترمتون برکات خاص الهی را میبینیم و طلب میکنیم /// خداروشکرمیکنم برای گشایشها و تاثیرات ارزشمند این جلسات که فراوان و زیاد است که انشاءالله بتونم آنها را بیان کنم و با توصیف خوبی ها و تاثیرات آن قدر شناس خداوند و استاد عزیز و لطف همه دوستان باشم یکی از مهمترین نکات ارزشمندی که در این جلسات برایم آشکار شد حس اعتماد و اطمینان در کنار استاد و حضور در جلسات مشاوره بوده و هست با توجه به شخصیتم و تجربه هام که حضور در جلسات مشاور برایم سخت است و مقاومت زیادی داشتم خداروشکرمیکنم که استاد این صمیمیت و دوستی و احساس اعتماد و اطمینان را شکل دادند که من میتونم به راحتی مشکلات و مسائل و افکار و عقایدم را با ایشان مشارکت کنم و خداروخیلی خیلی برای این نعمت و ثروت نامشهود شکرمیکنم چرا که این نعمت برای من خیلی خیلی مهم و ضروری و حساس است و اینکه برای من اول جس اعتماد و اطمینان مهم است و ا ینکه بتونم در فضای امن احساساتم را که گاها خیلی خیلی شخصی و خصوصی هستند را بیان کنم از شما استاد عزیزم خیلی خیلی ممنونم که در کنار ما هستید و در مقام استادی فضای دوستی و برادری و حس نزدیکی و امنیت خیلی خیلی زیادی را هم برای ما دارید خداروشکر میکنم و برای این نعمت ارزشمند و ثروت عظیم الهی از خداوند و شما سپاسگزارم خداروشکرمیکنم که در چنین بستری از امنیت در رشد و تعالی مادی و معنوی هستیم /// انشاءالله موارد دیگر را بتونم با بیان عالی خدمت دوستان مشارکت کنم
اميرعلي مجيدي
1392/09/28 19:31
0
1
سلام / خدای مهربان و هادی را بسیار بسیار سپاسگزارم برای همه آموزشهای مدرسه زندگی و زمین و همه عواملی که در مسیر رشد و تعالی به من کمک نموده اند و تشکرمیکنم از همه انچه در رشد من موثر است و من از بیان شکرگزاری آن عاجزم // تشکرمیکنم از توفیق و سعادتی که در نعمت ارزشمند و موثر این جلسات داشتم که انشاءالله به صورت کامل نتایج بسیار ارزشمند و موثر آن را بیان خواهم نمود
کاربر مهمان
1392/08/02 0:33
0
0
سلام . به اسم الله رحمان و رحیم که بار دیگر رحمتش را جاری کرد سپاسگزارم از خدای سمیع و از استاد عزیزم که این وقت را برای مشاوره اختصاص دادن ... و همچنین از اطلاع ارسانی کامل و جامع تشکر میکنم .(مهناز بشیری )
کاربر مهمان
1392/07/30 18:9
0
0
سلام .نیاز به مشاوره فردی دارم .متشکرم-پروین چراغی
حسن سعیدی
1392/07/28 21:2
0
0
سلام و درود بر خداوند بزرگ به خاطر این همه نعمت ، سلام و درود خدا بر شما که یکی از نشانه های بارز الله روی زمین برای هدایت و حمایت بندگان لایق او هستید ، از شنیدن این خبر بسیار خوشحالم و از خداوند بسیار شاکر و دعا گوی سلامتی مستدام شما و تیم مهندسی تحول و تعالی .
مرجان ملاحسيني
1392/07/26 11:52
0
0
سلام مي خواستم از فرم هايي كه طراحي كر ده ايد تشكر كنم ، اين كار را براي شما و ما خيلي ساده تركرده است و اينها همه از لطف پروردگار و تلاشهاي شما است بسيار بسيار خداوند را شاكرم كه روز به روز رفاه و آسايش را برايمان بيشتر و بيشتر مي كند . خدا جونم سپاسگزار و قدردان اين محبت و لطف بيكرانت هستم .
مرجان ملاحسيني
1392/07/26 11:39
0
0
سلام خداروشكر به خاطر امكان مشاوره هاي عالي كه دوباره براي ما تحقق يافت ، من خودم از مشاوره هاي بسيار ارزشمند شما نتايج بسيار خوبي را گرفته ام كه شايد اگر اين مشاوره ها در زندگي ام نبود مسير ي نادرست را انتخاب مي كردم و خدارو شكر تا به حال خيلي اين مشاوره ها به من كمك كرده است و انشا ء الله با ادامه مشاوره هايم نتايج عالي تري هم كسب مي كنم ، خداوند را بسيار سپاسگزارم كه چنين مشاور بي نظيري را در مسير زندگي ام قرار داد و خيلي خيلي از مهندس سادات كيايي عزيز به خاطر برگزاري جلسات مشاوره شان ممنونم براي من بسيار راه گشا و عالي بوده و خواهد بود .
فرشاد دواني
1392/07/25 8:55
0
0
سلام . خدایا شکر برای این رحمتی که دوباره بهره مند شدم. قدر دان تلاش و کوشش ، تعقل و تمرکز، برنامه ریزی و دقت و البته انرژی که صرف میشه تا یک جلسه مشاوره برامون حاصل بشه هستم. چند سالی است که از این نعمت بهره مندم و به یاری خدای کریم و تیز بینی که در استاد عزیز برقرار کرده تونستم نکته های ریز و درشتی را داشته باشم که کسی نگفته بوده و از کسی نشنیده بودم. خدا قوت بده و ان شا الله با عمل کردنشون نتایج خوبی خواهم گرفت. جناب مهندس سید هومن سادات کیای ، استاد گرانقدر، متشکرم از این توجه و عنایتی که در این جلسات جاری میکنید. قدر دان شرکت پارس امکان گستر هستم و سرکار خانم مهندس زندیه ، که بارها و بارها این رحمت را برای تشکیل این جلسات و کلی جلسه دیگه برامون جاری کردند. خدایا برکت بده به ایشون بیشتر از پیش. سپاسگزار سرکار خانم افشاری دوست داشتنی هستم که محبت ایشون چند سالی است که برای ما جاریه و در هر صحنه ای که استاد باشه و مخصوصا مشاوره ، کارهاش را زمین میگذاره و با سر میاد برای خدمت کردن به خلق. درود بر این شعور پاک و ان شا الله که خواسته های عالی که داری میسر و برآورده بشه و صلاح خدا در زندگیتون جاری تر. متشکرم همه شما عزیزان را دوست دارم و متشکرم از محبتی که داشته و دارید.واقعا این عشق را با چه معیاری میشه اندازه زد با چه معیاری میشه سنجید و چطوری میشه جبران کرد. به نظرم که هر چی بخواهیم نقدی هم بپردازیم تنها گوشه ای کوچک در حد نقطه جبران شده و لا غیر. خدا قوت بده به همتون و قدر دان محبت های شما هستم
نسرين عطاري
1392/07/23 14:20
0
0
سلام و درود خداوند بر بنده عاشقش. خدایا سپاس که امروز بعد از دوسال و نیم اجازه جلسات مشاوره رو صادر فرمودی و ما رو از این نعمت بزرگ بهره مند نمودی .خدایا ممنون که خودت وقت و انرژی لازم رو برای استاد قرار میدی و ایشون میتونن این جلسات رو با حمایت شما ساپورت کنند. خدایا بابت شروع این حرکت بینهایت از شما ممنونم و ما مشتاقانه منتظر نوبتهامون هستیم.به امید دیدار هرچه زودتر
نرگس پوری
1392/07/23 11:34
0
1
سلام و خدا را شکر که باز هم می توانیم از مشاوره های ارزشمند و کاربردی شما استفاده کنیم. از شما ممنونم که مشاوره ها را ریز و گروه بندی کرده اید. خدا را شکر که اجازه دویاره برای مشاوره از جانب خدای مهربان صادر شد و شما بنده عبدش، این مشاوره ها را مثل همیشه به نحو احسن خواهید داشت. هومن عزیز واقعا اینقدر در مشاوره های شما حسن و خوبی وجود دارد که همان آمدن به نزد شما برای مشاوره همیشه به من یک آرامش و اعتماد قلبی داده و می دهد و از شما ممنونم که آنقدر عالی ریشه مشکلات را از حرفای ما در می آورید که کلی آدم حیرت می کنه. قشنگ اولین باری که برای مشاوره نزد شما آمده بودم را یادم مانده آنقدر لطیف و آرام شده بودم که حتی کلاج ماشین را با لطافت فشار می دادم و تا مدتها این حالت عالی در درون من جاری بود، بهر حال من که همیشه از این مشاوره ها سودها، شادی و آرامش زیادی نصیبم شده انشاله که همیشه در پناه خداوند باشید و ما بتوانیم به مسیر و راه الهیمان با یاری شما ادامه دهیم
سرود آتشی
1392/07/22 20:22
0
0
با سلام.خدا رو شکر میکنم به خاطر این جلسات احیا کننده.خیلی خوشحالم که دوباره جلسات برگزار میشه.قطعا خداوند به همه چیز آگاهه و نیاز ما رو میدونه و برامون آشکار میکنه.من خودم به شخصه در زندگیم با چند جلسه مشاوره ایی که با استاد کیایی داشتم به اندازه ی چند سال جلو افتادم.این جلسات و گفته های استاد کیایی جلوی بسیاری از سعی و خطاهای من رو گرفته و انرژی من رو حفظ کرده.خدارو شکر میکنم و مطمئنم این جلسات به یاری خداوند بسیار مثمر ثمر خواهند بود.خدایا کمکمان کن که در بهترین زمان ممکن مشاوره داشته باشیم.راستی در مورد خودم اینقدر سوال و پرسش درون دهنم بود که نمیدونستم از کجا شروع کنم و کدام موضوع رو بنویسم.در کلل خیلیییییییییییی نیاز به مشاوره دارمممممم.خیلیییییییی.امیدوارم به یاری و خواست خدا زودتر مشاوره داشته باشم.مرسی...
کاربر مهمان
1392/07/22 15:34
0
0
سلام خدارو خيلي خيلي ممنونم كه مي توانيم باز از اين نعمت بسيار عالي و ارزشمند باز هم بهره ببريم انشالله.. واقعا خبر بسيار خوب و عالي بود استاد كيايي ممنونم كه در طي اين چند سال با مشاوره هاي عالي كه انجام داديد راهگشاي بسيار خوبي رو در زندگي ام بوده ايد.. متشكرم از وقت بسيار ارزشمند و انرژي بسيار زيادي كه همواره با عشق بي نهايتتون در مشاوره هاتون جاري هستش... من همواره نكات بسيار مهمي رو در مشاوره ها از جنابعالي دريافت نمودم كه منجر به تغييرات شگرفي در مسير زندگي ام بوده و هست و همچنان مشتاق حضور در جلسات مشاوره هستم م م م- زهرا جعفري

سلام خانم جعفری عزیز . متشکرم از محبت و لطفی که به ما دارید و ممنونم از بازخورد خوب یکه در مورد تاثیرات جلسات مشاوره بیان نمودید . خداوند را شکر


ليلا حيدري
1392/07/22 13:1
0
0
سلام شاکر خدای سمیع و بصیر هستیم که این گونه به نیازهای ما پاسخ میدن چقدر مشتاق شنیدن چنین خیری بودیم خدارا شکر که دویاره این توفیق را پیدا کردیم تا از این جلسات بهره ببریم و این فرصت ارزشمند هدیه ای از جانب خداوند می دنیم و شاکرش هستیم و اما من یک فرم ارسال کردم برای مشاوره فردی و برای شغلی هم مشاوره می خوام لطفا بگید برای شغلی هم می تونیم یکی دیگه فرم در همان قسمت پرکنم و ارسال کنم ممنون

سلام خداوند را شکر . بله برای مشاوره شغلی باید فرم مرتبط با مشاوره‌های تجاری-سازمانی را پر نمایید .


زهره پاليزوان
1392/07/22 11:36
0
0
از استاد عزیز بی نهایت برای این روش ثبت نام جدید و توضیحات بسیار عالی و جامع و مفید سپاسگزارم و البته یه سوال دارم ! من فرمم را پر کردم ولی فراموش کردم در قسمت توضیحات موضوع را کمی شرح دهم ! آیا مجدد فرمم را پر کنم ؟

اگر لطف بفرمایید مجددا پر بفرمایید بهتر است


ناصر کاظمی
1392/07/21 22:2
0
0
سلام م .. .. .. مثل همیشه خدا به موقع میاد.. مثل همیشه از دل و ذهن ما آگاه.. مثل همیشه توو ذهن استادمون می اندازه که چه چیزی لازم در این برهه از زمان.. ..استاد خوبم ممنون که به یاد و فکر شاگرداتی..ممنون که بازم هستی. سپاس.
سها تقوی
1392/07/21 17:4
0
0
سلام اخ جوووووووووووووووووون استاد مرسی خیلی خوشحال شدم از این خبر چقدر خدا زود جواب می ده همین چند روز پیش بود که با مهرنوش جان تماس گرفتم و ازشون پرسیدم که ایا مشاوره هست ؟ بسیار خوشحالم و طالب مشاوره در تمام این ابعاد چون هر کدوم به نوبه خود بزرگترین ابعاد و وجه های زندگی ما رو تشکیل می ده ... خدایا ممنونم که اجازه این مشاوره ها رو دادید چقدر شاکرم که مردی قوی و با ایمان را خداوند پیشرو زندگیمون قرار داده تا بتونیم در تمام ابعاد زندگیمون با ایشان مشورت کنیم و نمی تونم تصورش را هم بکنم که این جلسات چقدر پر سود جلسات گروهی که این همه همگی ما رو تحت تاثیر قرار می ده و کمکمون می کنه این دیگه چه خواهد شد من که تا حالا سعادت این نعمت عالی نداشتم اما وقتی فهمیدم که مشاوره ها شروع شده از ذوق زدگی دارم بال در میارم... خدایا شکرت عاشقتتتتتم .... استاد جون مرسی خیلی دوستت دارم..

خدا رو شکر امیدوارم بتونم در خدمت شماو تک تک متقاضیان عزیز و گرامی و مشتاق باشم .


دريا غفاري
1392/07/21 14:40
0
0
سلام و درود خدا بر شما استاد عزیز ...خیلی خیلی خوشحال شدم که خداوند یکتا بار دگر این نعمت ارزشمند را برایمان آشکار نموده ..متشکرم که اینگونه در ده دوم تعالیمان قویتر و شایسته تر حضور خواهیم داشت ...متشکرم از طبقه بندی بسیار عالی و شفافی که انجام داده اید ....ممنونم که ما براساس اولویتهای فردی و اجتماعی و کارو حرفه و...می توانیم با شما عزیز گام های قوی و استوارتری را برداریم ...من هم مانند دوستان دیگر در زمینه های مختلف نیاز به مشاوره دارم والبته که فرم رانیز ارسال نموده ...از انجای که فرموده بودید یک فرم پر و ارسال شود سوالم این است اگر موضوعی دیگری را داریم که در همزمان اولویت زندگی است را برای زمانه مشاوره بگذاریم یا اینکه فرم جداگانه از شاخه های را که فرمودید را مجددا پر کنیم مثلا من برای تربیت فرزند مشاوره گرفتم وبرای زوجین را هم می خواهم آیا باید مجدد فرم را ارسال کنم ؟؟؟....وممنونم که دسته بندی بسیار عالی و دقیقی را برای مشاوره تجاری بیان نمودید ..انشالله که مجموعه ما نیثز با بهرمند شدن از این نعمت الهی قویتر در جامعه ارزشمند حضور داشته باشد ...

سلام متشکرم از مشارکت و شوق شما /// در مورد سوال‌تان در همان فرمی که پر می نمایید در بخش توضیحات سایر موارد مورد نیازتان را ذکر نمایید


ندا عطاری
1392/07/21 13:54
0
0
سلام خدا رو شکر ، بلاخره روزی که منتظرش بودم ، رسید.خدا رو شکر می کنم که نعمتی والا همچون استاد ، به ما عطا کرده تا از نصایح و مشاوره های کاربردی ایشان استفاده لازم را ببریم.الله علیم.
اميرعلي مجيدي
1392/07/21 13:15
0
0
سلام /شکرمیکنم خداوند مهربان و تعالی دهنده را که برای تسریع و کیفیت تعالی چنین امکان و فرصت ارزشمندی را در اختیارمون قرار دادند // استاد عزیز خیلی خیلی خیلی خوشحال شدیم و از خوشحالی پر درآوردیم ... پر پروازمون را گشودیم و عزمی راسختر یافتیم و بر اعتقادمون به خداوند علیم و مدبر مومن تر شدیم // راهی برای تعالی شدن را مبارک میبینیم و بسیار از آنچه دریافت نموده ایم در جلسات مشاوره و تاثیرهای ارزشمند و حقیقی آن شکرگزاریم // از اینکه به صورتی دسته بندی شده و طبق سازمانی دقیق میتونیم از نعمت کسب مشاوره و تخصصی حرکت کردن و تعالی یافتن بهرهمند باشیم از خداوند وشما ممنون و سپاسگزار هستم و تشکرمیکنم برای فرم ارزشمند و معرفی خیلی خوب و دقیقی که برای انتخاب ماقرار دادید ،تشکرمیکنم برای توضیحات مفید و آگاهی دهنده جهت انتخاب بهتر و شناخت دقیق تر نیازمون برای کسب مشاوره ،تشکرمیکنم از اینکه زمان و فرصتی را در اختیار این کار و تعالی ما قرار دادید و انشاءالله که ما هم با عمل درست و شکرگزاری صحیح قدرشناس این نعمت و برکات ان برای خودمون و جامعه باشیم /// برای هزینه های مناسب و اینکه برای رفاه ما مبلغهای کمی رادر نظر گرفتید تشکرمیکنم انشاءالله که ازاین بعد جبران کنیم و به صورت مالی هم قدرشناس حضورتون و تلاشهای که برای ثروتمندی ما مینمایید باشیم // شکرگزاری میکنم از اینکه تقسیم بندیهای را انجام دادید و در واقع کار مشاوره ما را به شکل همین فرم آغاز نمودید // تاثیرات بسیار ارزشمند و تعالی بخش مشاوره های موثر و دوستانه و الهی را برای خودم همه عزیزان کیمیاگر و فضای زندگی مبارک و پر خیر میبینیم ..

سلام آقای مجیدی از محبت و اعتقاد و نگرش خاصتون متشکرم . از قدرشناسی شما نسبت به مشاوره‌ها و ابراز هیجان و احساسات‌تون ممنونم و شاکر و شاد . /// متشکرم از دقتی که به برخی از تلاشهای ما داشتید .


زهرا السادات نیشابوری
1392/07/21 13:10
0
0
سلام. خدایا از این نعمت ارزشمند و خیلی خوشحال کننده که برامون آشکار کردی سپاسگزارم. استاد عالیه... تو زمینه های مختلف... خیلی متشکرم از این که برامون این امکان رو قرار دادید. خدایا شکرت که بعد از مدتی میتونیم از این نعمت دوباره بهره ببریم. تا الان سعادت استفاده از این فرصت رو نداشتم و متاسفانه نوبتم نرسیده بود. ان شاءاله خدا کمکم کنه تااستفاده از این جلسات رو داشته باشم. خدایا شکرت.
آساره عطاری
1392/07/21 12:12
0
0
سلام خیلی ممنون که امکان استفاده برای اعضای سایت که تا کنون موفق به شرکت در دوره ها نشده اند هست ، خیلی عالی است. انشالله که همگی موفق باشند
مهرنوش بيوك افشاري
1392/07/21 11:38
0
2
مهندس کیائی و همراهان مشتاق سلـــــــام. خیلی خیلی خدا رو شکر می‌کنم که مشاوره‌های ارزشمند و بسیار کاربردی کانون دوباره شروع شده و می‌تونیم از این نعمتِ خیلی خوب بهره‌مند بشیم. شکل جدید مشاوره‌ها خیلی پر سود و ساماندهی شده است، که از همین‌جا می‌خوام از مدیریت کانون تشکر کنم که با این تغییرات باعث تسریع کارِ دوستان و همچنین تسهیل امور اداری مربوط به مشاوره‌ها شدید. بعضاً پیش می‌اومد که دوستانی به من اسم بدهند و نگران این باشند که اسمشون در لیست مشاوره‌ها قرار گرفته یا خیر! ولی با این کار که فرم‌ها مستقیم به دست شما می‌رسن، هم دوستان خوبمون این اطمینان خاطر رو دارند و هم من باتماس‌های مکرر و پیگیری‌های زیاد دوستان مواجه نمی‌شم.///// یکی دیگه از حُسن‌های این نوع درخواست دادن اینه که دوستان در رابطه با موضوع مشاورشون می‌تونن برای شما توضیحاتی رو در فرم درج کنند که این به تبع باعث آمادگی بیشتر ذهنی شما پیش از جلسه مشاوره می‌شه. یعنی در این فرم ارتباط مستقیم متقاضی با مشاور یکی از حُسن‌های بارز و در جامعه‌ی ما منحصربه‌فردِ.////// تحسین می‌کنم خدایی رو که پشتیبان و برنامه‌ریزِ مدبریِ و شمایی که از تکنولوژی و به خصوص سایت باحالمون انقدر به خوبی برای تعالی ما استفاده، می‌کنید.////// بعضاً برخی دوستان سوال‌هایی رو در مورد مشاوره‌ها می‌پرسیدند که مشاوره فردی شامل چه چیزهایی می‌شه، یا برخی با دست کم گرفتن موضوعشون مثل ورزشی و یا تحصیلی از گرفتن مشاوره امتناع می‌کردند اما در اینجا خیلی خوشحالم که به تفکیک و مفصل در مورد موضوعات مشاوره‌های فردی و خانوادگی توضیح دادید. با این کار، عرضه‌ی راه حل از طرف کانون مهیا شده، تا انشا‌الله تقاضایی هم که باشه می‌تونه در این ظرف قرار بگیره./////// در نهایت از خدایِ سمیع متشکرم که صدایِ ما رو شنید و به درخواست ما پاسخ داد و نعمتِ مشاوره‌ها رو مجدد برایمون شکل داده. هومن جان، از شما متشکرم که برای موضوع بسیار مهم ِ مشاوره زمان و انرژی زیادی اختصاص می‌دید و در دوره‌ی جدید، ده سال دوم کانون برای مشاوره تدابیر جدیدی رو اندیشید و اقدامات عملیی رو می‌خواهید انجام بدید

سلام خانم افشاری عزیز همکار بسیار ارزشمند کانون ! از مشارکت خیلی خوب و جامع و قدرشناسانه شما متشکرم و بسیار خوشحال شدم که این گونه دقیق به این موضوع نگاه نمودید . ///// متشکرم که به حسن‌ها و مزایای این گونه مشاوره دادن و توضیحات کامل اسین صفحه نگاه نمودی و آنها را شرح و بسط دادی . آفرین بر مسئول امور اداری کانون خانم مهرنوش افشاری عزیز و عاشق و مدبر


احمد ابراهيمي
1392/07/20 23:54
0
0
سلااااام،به به !!!خدایا متشکرم برای بازگشایی و ارائۀ دوبارۀ این نعمت ،بسیار خبر خوشحال کننده ای بود،انشاالله که من هم بتوانم از برکت و منفت وجود چنین جلسات پر باری بهره مند گردم. از توضیحات مفصل و جاری نمودن رحمتتان به این شکل زیبا و بخش بندی شدن مشاوره ها بسیار متشکرم.
نسرین شعاعی
1392/07/20 23:39
0
0
سلام. خدارا شکر برای این هدایت ارزشمند! از خداوند بخاطر تسهیلاتی که در مسیر رشد ما قرار می دهد سپاسگزارم. از راهنمایی های استاد گرامی در جلسات مشاوره که تا کنون داشته ام بسیار بهره برده‌ام و امیدوارم همچنان بهره‌مند شوم. برای مشاوره سازمانی- تجاری مشتاق هستم و امیدوارم فرم آن نیز زودتر آماده شود. پیشاپیش از تمام تلاش‌ها و دقت نظرتان در مورد رشد همراهانتان سپاسگزارم. دست حق همراهتان.
لیلا سادات ریاضی
1392/07/20 21:53
0
0
سلام .خدارا شکر میکنم برای این جلسات مشاوره بسیارعالی ومنحصر به فرد واثربخش که سودها ومنافع زیادی را به همراه داره .از شما ممنونم که بسیار زیبا ودقیق وسیستماتیک موضوعات مربوط به مشاوره ها را تقسیم بندی نمودید،برای خود من کار بسیار ارزشمند وقابل قدردانی است .ممنون که برای تعالی مون رحمت های وتلاش های بسیار زیادی را جاری میکنید . همچنین متشکر از اینکه در بخش مشاوره سازمانی وتجاری به افراد اجازه حضور یک مهمان ازاعضای آن سازمان را دادید که قطعا میتونه روند بهتر وسریع تری راداشته باشه .به شخصه برای خود من جلسات مشاوره بسیار سودمند ومفید بودند واز نکاتی که گفته میشد به یاری وپشتیبانی خداوند به خوبی می تونستم استفاده کنم .خدارا شکر برای این نعمت وفرصت خیلی ارزشمند که می تونیم بهره مند بشیم و ان شاالله که قوی تر و هدفمند تر این جلسات شروع بشه وبتونیم شاهد نتایج درخشان تر در تمام زمینه ها باشیم .

سلام خانم ریاضی از مشارکت و قدردانی‌های خوب‌تون ممنونم و شادتر شدم . متشکرم از بازخورد و توجه خوبی که به امتیاز ویژه مشاوره‌های سازمانی یعنی امکان دعوت همراه در جلسه مشاوره تجاری دقت نمودید و آنرا تاکید نمودید .


بابک بیوک افشاري
1392/07/20 20:42
0
1
به نام خدا ... سلام ... خیلی خوشحالم که خداوند در امتداد رحمت و رحیمیتشون نعمت مشاروه با استاد عزیزمون رو به ما بخشیدند، خدایا ازت متشکرم ... امروز قدر و ارزش مشاوره ها رو خیلی خیلی بیشتر میفهمیم و انشاالله که اینبار با عمل هر چه بهتر و قویترمون به مشورتهایی که با دوست و استاد عزیزمون، هومن جان، داریم، قدردان این نعمت الهی باشیم ، ... خوشحالم که شادیه بخشیدن دوباره این نعمت رو هم در خودم و هم در دوستان وفادار و صبورم میبینم ... هومن جان بخاطر این برنامه ریزی که برای جلسات مشاوره داشتید ، بخاطر تقسیم بندی دقیق و ریزبینانتون، بخاطر این نکته که (مشاوره کانون تنها�بر اساس تخصص مهندسی تحول و تعالی است) ازتون متشکرم، انشاالله که این نظم در مشاوره ها، تاثیرات فردی و همچنین تاثیرات بزرگ جمعی در پی خواهد داشت، به امید خدا ... مشتاق برگزاری مشاوره ها هستم ، مرسی :)

سلام بر همراه گرامی آقای مهندس افشاری عزیز ، متشکرم از مشارکت خوب شما و بازخوردهای ارزشمند و تقویت کننده‌ای که ارائه نمودید . متشکرم از دقتی که در مورد اساس مشاوره‌های ما که مهندسی تحول و تعالی است داشتید ! آفرین و درود


فرشاد دواني
1392/07/20 17:51
0
0
سلام . مشتاق داشتن مشاوره سازمانی- تحاری هستم. متشکرم از اینکه ان شا الله به یاری خدا صفحه آن آماده بشه و بتونیم فرمش را پر کنیم.
کتایون محرمی
1392/07/20 17:4
0
1
سلام استاد،موضوع دیگه ای هست در رابطه با سوالی که در بالا مطرح کردم و ابهامی که در این رابطه برام هست ،با توجه به اینکه من فرم قسمت موضوعات فردی و خانوادگی رو پر کردم و شباهت سوالم در رابطه با سوال معصومه جان و همچنین اینکه در مورد آیتم موضوعات فردی و خانوادگی اعلام کردید که یافتن اهداف و مسیر به این مورد اختصاص داشته باشه ،ممکنه موضوعی که در رابطه با کسب و کارم باشه اصلا به همین موضوع مرتبط باشه ،می خواستم ببینم آیا لازم هست دوباره فرم مشاوره سازمانی و تجارتی رو پر کنم؟

سلام خیر اگر موضوع‌تان مرتبط با مسیر زندگی و طرح الهی‌تان باشد جز همان دسته فردی-خانوادگی هماهنگ است . اگر در ادامه به موضوع تجاری-سازمانی تبدیل شد با همدیگر در خود جلسه هماهنگ خواهیم شد .


نسرين عطاري
1392/07/20 16:50
1
0
سلام و درود خداوند بر استادعزیز و محترم. با تشکر از خداوند رقیب و سمیع که در هر شرابطی حواسش به تعالی بندگانش هست و همه جوره هواشون و داره و صدای اونا رو میشنوه.خدایا عاشقتم چجوریه با چه زبونی ازت تشکر کنیم .ممنون از اینکه نیازهای ما رو دیدی و پاسخمون رو به این زیبایی دادی. خدایا ممنونم که مجیبی و به صدایهای ما پاسخی شایسته دادی و دعوت ما رو پاسخی شایسته دادی. خدایا ممنون که اجازه برگزاری این جلسات مشاوره رو صادر نمودی،چونکه تک تک ما بندگانت خیلی به شرکت در این جلسات و استفاده نمودن از مطالب اون نیازمندیم. خدایا ممنونم که بازم لطفت رو توسط استاد شامل حالمون کردی. استاد عزیز ممنون از اینکه برای این جلسات عالی و کاربردی وقت خالی کردید و ما رو از راهنمایی های پرفیضتون بهره مند میکنید. من تا حالا توفیق شرکت در جلسات مشاوره رو نداشتم ولی مدت زیادی ست مشتاقانه خواهان شرکت در جلسات شما هستم و خدا رو شکر میکنم که این بار خداوند بازم نیاز منو پاسخ داد .ممنون از اینکه نکات مورد بررسی در جلسات رو به این دقیقی توضیح دادید. خدا رو سپاس که در دورانی که ما سعی و تلاش میکنم تا عامل تر باشیم و قوی تر و همگام تر حرکت کنیم اجازه حضور در این جلسات مشاوره رو پیدا میکنیم که مطمئنا باعث پیشرفت ما در روند تعالی مون میشود. استاد همه جوره بابت وقت و انرژی رحمتی که برای تک تک این جلسات میزارید ممنون و سپاسگزارم به امید دیدار در این جلسات الهی.
نيكدخت شريف فر
1392/07/20 14:44
0
3
سلام ، خدارو شکر برای این که امکان برگزاری جلسات مشاوره از نو فراهم شده است . خدارو شکر که این بار بعد جدید از جلسات رو خواهیم داشت و به لطف خدا با این بعد جدید از توانمندی های تخصصی استاد آشنا و انشاء الله بهره مند میشویم . مشاوره سازمانی - تجاری . خیلی متشکرم برای جلسات مشاوره ای که قبلا داشتم و نتایج خوبی که در مقاطعی از زندگیم داشته اند ... از دسته مشاوره فردی- خانوادگی ؛ تشکر می کنم برای مشاوره ای که در دو موضوع ازدواج و تحول در بعد ذهنی کسب ثروت گرفتم و به لطف خداوند نتایج خیلی خوبی برای من داشتند در زمان و ابعاد خودشان . امیدوارم این نعمت وسعت پیدا کرده و همگی از مشاوره های کاربردی بهره مند بشیم. .... هومن جان تشکر می کنم برای طراحی فرم هزینه ها و همچنین فرم ارسال درخواست . ممنونم که این بخش از امور اداری را هم در سایت سیستم مند نموده اید . همچنین خیلی متشکرم برای تخفیفی که در مورد هزینه ها ، برای اعضای کانون ، خصوصا اعضای همگام آنلاین قایل شده اید ... امیدوارم از همین الان خداوند وسعت ، ثروت و برکتش رو برای این مشاوره های مفید و راهگشا ، برای شما آشکار کنند .

سلام خانم مهندس شریف‌فر از مشارکت خوب شما در این بخش ممنونم . /// از بازخوردهای خوبی که در مورد طراحی فرم‌ها و ارائه خدمات جدید در زمینه مشاوره‌های تجاری درج نمودید بسیار متشکرم . //// از توجه و قدردانی شما پیرامون تخفیف به اعضای کانون و همگام بسیار خوشحال شدم و توجه‌تان را شاکرم . خدایا متشکرم


خاطره سادات شيخ عليشاهي
1392/07/20 13:50
0
0
سلااااااااااااااااااااااام.مرسیییییییییییییییییییییییییی!خیلی خبر خوبیه ! خیلی خدا رو شکر می کنم .. اصلا همین که ما بدونیم امکان مشاوره گرفتن وجود داره خیلی اثر روحی و روانی خوبی داره حتی .. حتی اگه از این امکان استفاده نکنیم . درود بر استاد عزیز به خاطر پویایی و عشقشان به این مسیر و خدمات عالی که همیشه ارائه می دهند و خدماتشون هر روز بهتر از دیروزه.. تشکر مخصوص دارم به خاطر خدمات سازمانی و امکان مشاوره های گروهی برای سازمانها.. خدا را شکر می کنم به خاطر تمااااااام امکانات و عواملی که ما و استاد عزیز را حمایت می کنند .. به امید قدردانی بیشتر و بهره مندی های بهتر و شاکرانه تر !
کاربر مهمان
1392/07/20 13:8
0
0
سلام. خدایا شکرت خدایا شکرت. خیلی خبر عالی بود. خیلی نعمت ارزنده ای رو به ما دادید خدایا. استاد مبارک هست. خدا رو شکر که میتونیم از مشاوره های ارزشمندتون استفاده کنیم. -زهرا السادات نیشابوری
سيد عليرضا عظيمي
1392/07/20 13:6
0
2
به به...خدارو شکر. تبریک عرض میکنم به همه از استاد تا خودمون. چه خبر خوبی. چه تنوع خوبی توی مشاوره ها ایجاد شده. چقدر خوبه که به جای مشاوره و کنکاش تو گذشته روی تحول و تعالی و راه های موفقیت متمرکز شدیم. دسته بندی مشاوره ها چه کاری چه خانوادگی تنوع جالبی داره و برای من این حس رو تداعی میکنه که باید به صورت جامع تعالی پیدا کنیم و هر نقطه از زندگیمون دارای اهمیت خاصی هست. ****!!!!!**** البته امیدوارم تعداد جلسات افزایش پیدا کنه. چون با این سیستم که جلسات به صورت همراهی به سمت موفقیت شده. جلسات مداوم و عملی بیشتر نیاز هست. من فکر میکنم این جلسات یک سیستم آموزشی مبتنی بر عمل کردن هست. یعنی یک مربی در حین عمل کردن ما، مارو پرورش میده تا بتونیم به صورت کاربردی و عملی آموزش ها رو این بار به صورت خاص جا بندازیم. و حتی اگر بشه سیستمی طراحی بشه که مثلا من به عنوان یک شرکت بتونم پرورشهای رو در طول مسیر تعالیم زیر نظر یک متد فکری و تعالی به سمت هدفی که با پرورشهای به همین متد طراحی کردیم حرکت کنم. مثلا بر اساس قانون برنده-برنده و توانمند سازی، رزاقیت الهی،... بیاییم هدفمون رو طراحی کنیم و بر اساس قانون آشکاری سازی، صبر،... مسیر رسیدن به هدف رو طی کنیم. و این مسیر با قرارگرفتن یک مربی تحول و تعالی که از بیرون نگاه میکنه در کنار شخص یا تیم میتونه یک تحول متمایز در زندگی جمعی ایجاد کنه. من به شخصه این فرم جدید! از جلسات مشاوره رو بسیار تاثیر گذار و مدبرانه میبینم و بسیار خوشحال و هیجان زده هستم از تاثیراتی که قراره این جلسات ایجاد کنه. از استاد عزیزم تشکر میکنم که جور دیگر نگریستنش هم در این جلسات جاری است و یک تحول جدید و کاربردی به فضل خداوند در مجموعه ایجاد کردند.

سلام اقای علیرضا عظیمی گرامی ! از حسن توجه و ابراز علاقه و ایده‌های زیبایتان بسیار متشکرم . //// دقیقا همانطور که شما فرمودید این تنوع و دسته بندی جلسات مشاوره از لحاظ موضوعی نشانگر اهمیت و تاثیرگذاری این جلسات بر ابعاد مختلف زندگی ما است و همچنین نشانگر نیازمندی ما به استفاده از آگاهی و دانش و مهارت دیگران است . امیدواریم بتوانیم با عنایت خداوند و حمایت شما دوستان تحولات بزرگی را در زندگی مخاطبین شاهد باشیم و به دوران بلوغ اجتماعی‌ و اهداف کلان‌مان نزدیک‌تر گردیم .


علي جعفريان
1392/07/20 12:38
0
0
بنام خدا...سلام ....خدارا شکر که در نعمتهای الهی روز به روز بیشتر به روی ما کوشده می شود ، تا بتوانیم با آگاهی و علم ،مسیر زندگانی را طی نموده تا با بازدهی و اثر بخشی بیشتر در زندگی حرکت نمایم ، استاد از شما بابت عشق و محبتی که جاری می کنید ممنون هستم ...
کتایون محرمی
1392/07/20 10:0
0
0
سوال : سلام مجدد ،استاد در مورد فرم اول ،یعنی موضوعاتی در مورد شغل و کسب در آمد که موضوع من بیشتر فردی هست ،نه سازمانی و شرکتی ، مربوط به فرم اول میشه؟و باید فرم اول رو پر کنم؟

سلام هرگونه سوال و یا موضوعی که مربوط به کسب و کار و شغل و تجارت باشد چه سازمان و شرکتی داشته باشید و چه سازمانی نداشته باشید و در شرکتی شاغل باشید جز این دسته مشاوره‌های تجاری-سازمانی قرار می‌گیرند . متشکرم از سوال شما و رفع ابهام موجود .


پاسخ ها
زهره پاليزوان
1392/07/20 13:1
سلام . با تشکر از کتایون عزیز از سوالی که پرسیدند . استاد من هم این سوال را دارم که در زمینه ی کاریم سوالاتی دارم که به سازمان و شرکتی وابسته نیستم ! باید در کدام قسمت ثبت نام نمایم ؟

کتایون محرمی
1392/07/20 9:55
0
0
سلام ،خدااروشکر ،خیلی خوشحال شدم از دیدن این خبر خیلی خوب،خیلی خیلی مشتاق تشکیل این جلسات بودم و انتظار می کشیدم ،خدایا شکرت .....مرسی استاد نازنین ،من دو باری که از شما مشاوره گرفتم خیلی خیلی خیلی برام موثر بوده ،خیلی خداروشکر میکنم...
ناهيد خداياري
1392/07/20 9:40
0
0
سلام. خداي مهربان را خيلي شكر مي كنم براي اين خبر خيلي خوب و لطف و رحمتي كه مي خواد دوباره از طريق جلسات مشاوره ، جاري بشه. خيلي متشكرم از فرم هايي كه براي درخواست هاي گوناگون ارائه نموديد. خيلي متشكرم از خداوند مهربان براي جاري شدن اين نعمت و فرصت بسيار ارزشمند. انشا الله به بهترين شكل، جلسات مشاوره برگزار گردند و خيلي خيلي مبارك باشند:)
رضا یارلو
1392/07/20 9:33
0
0
سلاام...خدارو شکر میک نم برای اینکه امکانهاش رو هر روز بیشتر به رومون باز میکنه ,متشکرم از اینکه این جلسات دوباره برگزار میشه برای من که توی هر جلسه که انتخاب کردم شرکت کنم و موضوعی رو با شما مطرح کردم جوابهای بسیار دقیق و عالی دریافت نمودم و بسیار برام کاربردی و نیاز اون لحظه من بود متشکرم از تغییراتی که در زندگی و رفتار من بعد از اون مشاوره ها به وجود اومد و همچنان هم اثراتش رو با خودم همراه دارم , ممنونم انشالله مبارک و پایدار باشه این نعمت و فرصت ارزشمند
مهدی مرادی
1392/07/20 8:54
0
0
بسم الله الرحمن الرحیم. خداوند بزرگ و مهربان را شاکر و سپاسگزارم بخاطر این خبر خوب و نعمت ارزشمند. براستی که مدتها بود این بخش از فعالیتهای کانون مورد نیاز بود خصوصا من بسیار بسیار نیاز به راهنمایی های استاد دارم. ان شاء الله که بتوانیم از این نعمت قدر دانی کنیم تا همواره استمرار داشته باشد.
محمد ملازینل
1392/07/20 8:22
0
0
سلام الله سميع الله شهيد الله مجيب. خدايا سپاسگزارم از اينكه صداي مرا شنيدي و پاسخ دادي خداوند را شاكرم بعد از مدتي دوباره جلسات مشاوره آن هم به اين صورت در سايت قرار گرفته است . خدايا متشكرم كه دوباره فرصت استفاده و بهره برده و راهنمايي گرفتن از استاد عزيز را داريم. از مربي و مدرس دوره ها آقاي كيايي عزيز سپاسگزارم كه اين فرصت را براي ما ايجاد نموديد و متشكرم از اينكه خيلي دقيق و جامع انواع جلسات را توضيح داده ايد . و متشكرم كه امكام ثبت نام را دارم و نوبت بندي ميشود . خدايايمتشكرم از اين همه توجه خاصي كه به ما داريد.
فرشاد دواني
1392/07/20 8:20
0
0
سلام. خدا را شکر میکنم از اینکه دوباره این رحمت بر ما جاری شده. در رابطه با مشاوره هایی که داشتم میتونم بنویسم که در هر مرحله به لطف خدا و حمایت هایی که استاد به صورت دقیق داشته و آموزش ها و نکته هایی که جاری می فرمودند، تغییرات زیادی در رفتار و عملکرد من حاصل شده که در هر مرحله نتیجه بخش بوده. مثلا در مراحل کاری ، هر زمان مشورتی حاصل شده بسیار بسیار ارزشمند بوده و نکته ای جدید که شاید هنوز در کشورمون نبوده یا بسیار کم بوده، را راهنمایی کردند و نتایج ارزشمندی حاصل شده. نقاط قوتی که داشتم یاد اوری شده و در انگیزه من برای ادامه مسیر، تلاش شده و قدر دان همه عشق و زمان و انرژی هستم که گذاشتند و دو باره میگذارند. خدا را شکر برای این رحمتی که دوباره از ان بهره مند هستیم. متشکرم

سلام آقای دوانی عزیز متشکرم از مشارکت و درج اثرات مثبتی که جلسات مشاوره برای شما داشته است . خداوند را از این بابت شاکر و قدردانم . امیدواریم بتوانیم اثرات بسیار قوی‌تر و مشهودتری را شاهد باشیم


پاسخ ها
فرشاد دواني
1392/07/30 7:30
سلام. ان شا الله به یاری خودش و راهنمایی های شما

معصومه آوريده
1392/07/20 7:49
0
0
سلام.... از خداوند بزرگ و خیلی خیلی مهربون تشکر میکنم که این امکان بی نظیر رو برای ما ایجاد نمود.... استاد عزیز از شما خیلی خیلی خیلی ممنونم که این فرصت بسیار عالی را در اختیار ما می گزارید. یک سوال دارم. اگر در دو مورد نیاز به مشاوره داشته باشم، آیا می توانم همین الان برای هر دو مورد فرم پر کنم؟؟؟ مثلا هر دو مورد فردی هستند. اما جدا از هم؟ یا باید مشاوره اول تمام شود و سپس برای مشاوره دومی فرم پر کنم. ممنونم از اینکه پاسخ مرا می دهید.

سلام خانم آوریده ، می‌توانید در همان فرمی که پر می‌نمایید در بخش توضیحات موارد درخواستی را توضیح بدهید و بعد در خود جلسه‌ای که با شما خواهیم داشت ، برای جلسه بعدی آن هماهنگ می‌شویم .


لیلی معارفی
1392/07/20 7:25
0
0
سلاااااااااااااااام. خدای بزرگ مهربون. مررررسی... مرسی که انقدر رحیمی و کارگشا که برای ما این فرصت و نعمت رو ایجاد کردی و تایید خودت رو به استادمون اعلام کردی. استاد عزیز مهربون. مرسی که به خاطر این موضوع وقت باز کردین و ان شاء الله به حول و قوه الهی این جلسات برای ما بسیار ثمربخش است. وااااای... تصورش هم منو سر ذوق میاره... هوراااااااااااااااا....

سلام بر همه دوستان مشتاق که نسبت به این خبر خوب این همه شوق و هیجان و بازخورد مثبت نشان دادند و این گویای ارزشمندی محتوای برگزاری این جلسات برای شما دوستان و همچنین محبت و لطف خداوند و شما دوستان به ما است . خداوند را شاکریم که آنچه در تخصص و مهارت و دانش ما قرار دارد برای تحول و تعالی زندگی فردی و تجاری شما دوستان موثر بوده است و امیدواریم بتوانیم با گام‌های جدیدتر حرفه‌ای تر در خدمت شما باشیم . از همه دوستانی که در این بخش بازخورد مثبتی نشان دادند و قدردانی نمودند بسیار ممنونیم


زهره پاليزوان
1392/07/20 4:18
0
0
سلاااااااام . خدایا ! ای مهربان ! ای سمیع و ای بصیر ! بی نهایت و هوارتا ازت سپاسگزارم . چه قدر خوبی که صدایمان را شنیدی و اجابت کردی . ممنونم خدا جون . واقعا نیازمند این جلسات ارزشمند مشاوره هستم و از اینکه این امکان مجددا مهیا شده بی نهایت از شما استاد عزیز متشکرم . انشاءالله که همگی بتونیم از این جلسات بسیار ارزشمند و گرانبها بهره مند بشیم . خدایا شکرت
زهرا اکبری
1392/07/20 2:51
0
0
سلام ،خدا رو شکر برای باز شدن دریچه دیگه ای از نعمتهای خداوند ،شکر برای برگزاری مشاوره ها .انشا الله همه بتونیم از این نعمت ارزشمند بهرمند بشیم.پیشاپیش از وقت و انرژی که میگذارید متشکرم
کاربر مهمان
1392/07/20 2:22
0
0
سلام .خداياخيلى خوبه .ان شاءالله بتونيم از اين لطف قريب بهره ببريم.خدايا متشكرم كه اينقدر غفارى و رقيبى .مارو حسابى بنده نوازى ميكنى.اميدوارم با اين مشاوره ها كه حتما منشأ و منبعى الهى دارد درانتخابهاى درستى قرار بگيريم كه منجر به شكل گيرى بهشتى وسيع گرديم.استاد متشكرم .خداقوتتون بده وهميشه قلبتان نورانى به نور الله باشد.صبورانه منتظر نوبت مشاوره ام هستم. - عاطفه نوروزى
پروين باباچاهي
1392/07/20 2:7
0
0
سلام . به به چه عالی چه خبر خوب و خوشایندی . خدارا هزار مرتبه شکر برای این نعمت بزرگ برگزاری جلسات مشاوره . مرسی استاد جان خیلی خوشحال شدم زیرا بسیاری از ما نیاز مند این جلسات ارزشمند و سرنوشت ساز هستیم . خدارا شکر می کنم که تک تک افراد می توانند از این جلسات بهره مند شوند . انشاالله خداوند نور و شعورش را جاری کند و به این جلسات برکت دهد و به استادمان نیرو و قوت ببخشد .متشکرم استاد عزیز
فريد منوچهريان
1392/07/20 1:21
0
0
سلام خدا رو شکر که این فضا محیا شد تا بتونیم از نعمت مشاوره های خصوصی بهرمند بشیم ، تشکر می کنم استاد.
مهرنوش بيوك افشاري
1392/07/20 0:56
0
0
سلـــــــام. واااای خدا رو شکر که دوباره می‌تونیم از نعمتِ مشاوره‌های خیلی ارزشمندِ استاد بهره‌مند بشیم. خیلی از این مضوع خوشحالم... خدا رو شکر
مونا عطاری
1392/07/20 0:49
0
0
سلاممممممممممم واااااااااااااااااااااا ی ی ی جقدر عالیییییییییییییییییی خدا رو خیلی خیلی شکر چه خبر عالی ای به ما دادید . خیلی ممنون . خیلی متشکرم استاد برای این نعمت بزرگ و فرصت عالی و ارزشمند که دوباره می تونیم ان شاءالله از اون بهره مند بشیم. خیلی متشکرم از ارائه دقیق طبقه بندی زمینه های مشاوره . ان شاءالله که همه دوستان کانون و افراد مشتاق مشاوره بتونیم از نعمت ارزشمند جلسات مشاوره های کانون بهره مند بشیم . ان شاءالله که خداوند برکت بسیار زیادی به زمان در روز های یک شنبه و سه شنبه بده و افراد زیادی بتونن در هر دو روز از هفته از جلسات و مشاوره های ارزشمند شما بهره مند بشوند . واقعاَ خبر خیلی خوبی بود. خیلی متشکرم از این خبر عالی . در پناه خداوند باشید
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


                                     جدیدترین  برنامه‌ها  و  محصولات كانون

دوره آنلاین «ساماندهی محیط کار و زندگی»

به زودی !

مجموعه خودسازی 2(به زودی)

شامل چند نوع وانهادگی و مراقبه کاربردی و کوتاه

جستجوی پیشرفته   
يکشنبه ٠٤ تير ١٣٩٦
منو اصلی
عنوان
عنوان

آمار بازدیدکنندکان

بازدیدکنندگان صفحه:  264449
کل بازدیدکنندکان:   6190160
بازدیدکنندگان امروز:  331
بازدیدکنندگان آن‌لاین:  4
زمان بارگزاری صفحه: 0/4375 ثانیه
             صفحه اول                           کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون مهندسین تحول کیمیا است(راه‌اندازی 1385)                           تماس با ما